PREČÍTAJTE SI 

Naše blogy

Jana mladá pani, prišla do poradne riešiť vzťahový problém v manželstve. Podľa jej vyjadrenia dlhodobo nevedela pochopiť, prečo jej manžel nepomáha a je k nej citovo chladný, no na druhú stranu veľmi žiarli. Ona nikam nechodí, len do práce a venuje sa len ich dcére Majke. Rozložili sme konštelácie s figúrkami, najprv seba a potom jej terajšiu...

Počas písania bakalárskej práce o syndróme vyhorenia som sa často stretala so záujmom prečítať si viac na túto tému. V skrátenej verzii vám, záujemcom a záujemkyňam, ponúkam časť záveru práce v článku a samotnú bakalárku si môžete stiahnuť na linku uvedenom dole.

Už ste sa dostali do situácie, keď ste chceli riešiť konflikt a nešlo to? Mali ste pocit, že to myslíte dobre, ale na druhej strane sú vaše slová akoby prekrútene a inak pochopené?

Hyperaktivita, alebo nepokojnosť, či nepozornosť, sa spája u mnohých s problémom detí. Myslíme si, že aj tam to končí, v detstve. Nie je to však tak. Nie je to však len hyperaktivita, problém s pozornosťou môže byť spôsobený aj hypoaktivitou. Týmito problémami môžu trpieť aj dospelí.


PRIHLÁŠKA DO ASOCIÁCIE PORADENCOV

Staňte sa súčasťou nášho tímu